Přihlášení do Eshopu

KONTAKTY

Riesling & Co.
U Nikolajky 9 (ve dvoře)
Praha 5 - Smíchov

Objednávky:
Email: info@tichavina.cz
nebo
tel.: +420 777 768 631

Degustace:
Email: info@tichavina.cz
nebo
tel.: +420 777 768 631
tel.: +420 777 768 633

Eshop: eshop.tichavina.cz

PRODEJNÍ DOBA

Objednávky vyřizujeme prostřednictvím e-shopu, e-mailu nebo telefonicky.

Objednaná vína si můžete vyzvednout, po předchozí domluvě mailem info@tichavina.cz nebo telefonicky 777 768 631, v recepci Filmprint, Puchmajerova 11, Praha 5,stanice metra B Jinonice nebo vám je v Praze doveze kurýr, mimo Prahu Česká pošta

Fotky z degustací a cest za vínem

libanon_20170519_1180536930.jpg

Vážení klienti,

pokud by nastal problem s vaší objednávkou přes náš

e shop, můžete poslat svou objednávku přes naši mailovou adresu:

info@tichavina.cz.  Děkujeme

 

 

 

 

O NÁS

Dělali jsme si dlouho radost návštěvami německých vinařství v oblastech Rheingau (Porýní) a Mosel-Saar-Ruwer. Tak jako všude, kde se pěstuje víno, které se během času rozšířilo po celém světě, i v původní domovině ryzlinku se pěstují a vyrábí nádherná vína, které nenajdete nikde jinde. Dlouho jsme čekali, kdo se ujme propagace a dovozu těchto lahodných vín s ohromnou osobitostí a elegancí, ale k našemu překvapení se tak dlouho nestalo.
Společnost Riesling & Co. tak vlastně vznikla z pocitu povinnosti a dluhu vůči oblastem, které nám přinesly tolik pěkných zážitků. A tak jsme se rozhodli v roce 2005 dovážet do České republiky vína nejlepších vinařů z oblastí Rheingau a Mosel-Saar-Ruwer.
I když jsme začínali s dovozem německých vín, nechceme být příliš jednostranní. Proto jsme si přidali do názvu   „company“, a to pro  vína z francouzských oblastí Bourgogne  a Rakouského Kremstálu a jejich skvělých Veltlínu.

Tyto oblasti jsme si vybrali, protože nás místní vína velmi oslovila, našli jsme si tam dodavatele i přátele a umíme dovézt výborná vína za dobré ceny. Dovážíme vína přímo od vinařů, jejichž vína jsme na místě ochutnali a oslovili nás natolik, že je přivážíme.

Prodej našich vín:
Eshop - eshop.tichavina.cz nebo přes mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo mob.telefon 777 768 631
Přímý prodej -  Objednávky vyřizujeme především prostřednictvím e-shopu, e-mailu nebo telefonicky. Objednaná vína si můžete  vyzvednout, po předcházející domluvě mailem Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky 777 768 631, v našem skladu U Niklajky 9, Praha 5-Smíchov nebo vám je v Praze doveze kurýr, mimo Prahu - Česká pošta.

 



Děkujeme za pochopení.