Přihlášení do Eshopu

KONTAKTY

Riesling & Co.
U Nikolajky 9 (ve dvoře)
Praha 5 - Smíchov

Objednávky:
Email: info@tichavina.cz
nebo
tel.: +420 777 768 631

Degustace:
Email: info@tichavina.cz
nebo
tel.: +420 777 768 631
tel.: +420 777 768 633

Eshop: eshop.tichavina.cz

PRODEJNÍ DOBA

Objednávky vyřizujeme prostřednictvím e-shopu, e-mailu nebo telefonicky.

Objednaná vína si můžete vyzvednout, po předchozí domluvě mailem info@tichavina.cz nebo telefonicky 777 768 631, v recepci Filmprint, Puchmajerova 11, Praha 5,stanice metra B Jinonice nebo vám je v Praze doveze kurýr, mimo Prahu Česká pošta

Fotky z degustací a cest za vínem

alsasko_1_20171028_1828688920.jpg

Vážení klienti,

pokud by nastal problem s vaší objednávkou přes náš

e shop, můžete poslat svou objednávku přes naši mailovou adresu:

info@tichavina.cz.  Děkujeme

 

 

 

 

Obchodní podmínky Tichá Vína
logo_riesling_krivky

RIESLING & Co. – obchodní podmínky internetového obchodu

Velmi nás těší Váš zájem o námi nabízená vína. Zároveň můžeme s hrdostí říct, že jste na správné adrese. Internetový obchod Riesling & Co. nabízí pouze osobně ohodnocená a námi dovezená vína. Na našich webových stránkách „www.tichavina.cz“ a „www.e-riesling.cz“ se dočtete zajímavé informace o našich dodavatelích.

Objednávky přijímáme buďto z našeho e-shopu nebo formou e-mailu na
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.  nebo telefonicky 777 768 631. V souladu s českými právními předpisy neprodáváme vína nezletilým, svou objednávkou zároveň potvrzujete, že jste dovršil/a požadovaného věku 18 let.

Zavazujeme se, že jakákoli data získána v obchodním styku s Vámi, ani s kýmkoli jiným, nebudou zneužita a vaše údaje budeme zpracovávat a chránit podle nových zásad nařízení EU GDPR, platné od 25.5.2018 o ochraně osobních údajů.  Vaše údaje  zpracováváme a chráníme podle nových zásad o jejich zpracování. Vaše údaje nezneužijeme k zasílání nevyžádané reklamy ani jinak.


Způsob platby a doručení objednávky si můžete zvolit sami. Na výběr máte tyto možnosti:

1 – Mimo Prahu, zaslání Českou poštou - službou BALÍK DO RUKY na dobírku nebo předem platbou- banovní převod ( proforma faktura).

Je nutné uvést telefonní kontakt, aby vás pošta mohla informovat o době doručení.  Víno je citlivé na skladovací podmínky a nemůžeme zaručit způsob skladování na poště při delším uložení. Riziko rozbití během přepravy je vzhledem k pečlivému zabalení zásilky minimální, zboží je pojištěné. Velmi doporučujeme víno po přepravě
nechat nejméně 2 – 3 týdny v dobrých podmínkách ležet, aby se „uklidnilo“. Cena zaslání včetně balného je 200 Kč (při platbě předem) nebo 250 Kč (při platbě dobírkou). Balíky máme pro 3, 4 a 6 vín,  za každý další balík musíme účtovat ještě jednou cenu zaslání.Můžeme zabalit i jednu láhev, ale asi se to pro vás nevyplatí s dopravným. Děkujeme za pochopení.

2 – Zaslání kurýrem po Praze, rychlé doručení.  Při placení v hotovosti při převzetí si kurýní služba účtuje poplatek jako za dobírku cca 50 korun. Vaše telefonní číslo dostanou, aby vas mohli informovat o doručení.  Je možno zaplatit objednávku bankovním převodem na náš účet spolu s platbou za kurýra - jen dopravuZaslání po Praze si účtuje kurýrní služba 15,50 za kilometr + 79 Kč manipulační poplatek.

Při větší objednávce (nad 4000 Kč) poskytujeme na dopravu slevu.

3 – Hotově při osobním převzetí v recepci společnosti Filmprint Puchmajerova 11 Praha 5. (stanice metra B. Jinonice )

Každý den od Pondělí mezi 9-16.30 a v pátek  do 15.30

Nejlepší a nejbezpečnější způsob převzetí. Osobní odběry lze domluvit telefonicky nebo emailem

4 – Bankovním převodem na náš účet (proforma faktura) – velmi vhodné pro všechny objednávky.
Variabilním symbolem bude číslo Vaší objednávky. Formu a cenu dopravy možno sjednat individuálně.Ke každé zásilce je vystaven účetní doklad.
V případě poškození zásilky při přepravě budeme operativně a flexibilně řešit co nejrychlejší náhradní dodání.

Záruka/reklamace/vrácení zboží vychází z Občanského zákoníku (dále OZ).
Námi nabízené produkty jsou uloženy v klimaticky ideálních podmínkách a jejich kvalitu při vyskladnění můžeme garantovat. Poškození při dodání (rozbitá láhev a pod.) je nutno reklamovat ihned (vyžadováno současně předpisy přepravců). Pozdější reklamace nebude brána v úvahu. V případě odstoupení od smlouvy podle § 53 a 54 OZ je nutno vrátit na vlastní náklady zboží do 14 dnů v nepoškozeném stavu tak, jak bylo převzato, po předchozím projednání a spolu s dodacím listem a dokladem o zaplacení. Při reklamaci „zakorkovaného“ vína je nutno vrátit jeho většinový obsah.

 

Provozuje:

VIAVINEU s.r.o., U Nikolajky 9/957, 150 00 Praha 5, IČO: 24128007, DIČ: CZ24128007


O prodejci
Kontakt