Přihlášení do Eshopu

KONTAKTY

Riesling & Co.
U Nikolajky 9 (ve dvoře)
Praha 5 - Smíchov

Objednávky:
Email: info@tichavina.cz
nebo
tel.: +420 777 768 631

Degustace:
Email: info@tichavina.cz
nebo
tel.: +420 777 768 631
tel.: +420 777 768 633

Eshop: eshop.tichavina.cz

PRODEJNÍ DOBA

Objednávky vyřizujeme prostřednictvím e-shopu, e-mailu nebo telefonicky.

Objednaná vína si můžete vyzvednout, po předchozí domluvě mailem info@tichavina.cz nebo telefonicky 777 768 631, v recepci Filmprint, Puchmajerova 11, Praha 5,stanice metra B Jinonice nebo vám je v Praze doveze kurýr, mimo Prahu Česká pošta

Fotky z degustací a cest za vínem

libanon-cesta_za_libanonskym_vinem_7_20170519_1185256587.jpg

Vážení klienti,

pokud by nastal problem s vaší objednávkou přes náš

e shop, můžete poslat svou objednávku přes naši mailovou adresu:

info@tichavina.cz.  Děkujeme

 

 

 

 

Kloster Eberbach

Zemské vinařství Kloster Eberbach je pojmenované po cisterciáckém klášteře, který je dnes nádherně zrestaurován a jeho návštěva je skutečným potěšením nejen pro milovníky rýnského ryzlinku. Bývalý klášter je obklopen krásným botanicky pěstěným parkem, je zde příjemná restauraceposezením venku i uvnitř, ve které se samozřejmě podávají nejen k jídlu místní vína.  Zatímco sklepy je možno navštívit jen po předem sjednané exkurzi, místní vinotéka s ochutnávkou je denně otevřena i turistům. Věřte nebo ne, neurazí se, když ochutnáte několik vín a nic si nekoupíte. Ovšem – těžko odolat.

Kloster Eberbach je jedním z pilířů vinné oblasti Rheingau. Je to největší vinařství Německa s plochou okolo 100 ha vinic. Na některých z nich se pěstuje víno již 900 let a díky své vynikající kvalitě dobylo německé i zahraniční trhy. Do jejich portfolia patří m.j. slavné vinice Baiken či Gehrn v obci Rauenthal, Berg Rottland v Rüdesheimu či místní vinice Steinberger, založená již ve 13. století cisterciáky, jejímž je Kloster Eberbach monoplním vlastníkem. Zajímavý je i „Spätburgubder" (Pinot Noir) z legendární vinice Höllenberg v Assmanshausen.

Pro nákup a ceny klikněte ZDE